Babaoğlunun Gizem’i Türkiye Şampiyonu Oldu
Babaoğlunun Gizem’i Türkiye Şampiyonu Oldu
Babaoğlu Koleji öğrencisi Gizem Ak, Taekwondo’da Türkiye birincisi oldu.
16.5.2013 18:06:51

Şampiyona hakkında bilgi veren okul müdürü Mustafa Ün, “Konya'da yapılan okullar arası Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 59 kiloda okulumuz 7-A sınıfı öğrencimiz Gizem Ak, tüm rakiplerini yenerek şampiyonluğu okulumuza ve Karaman’ a hediye etti. Çok yönlü bir birey olarak okulumuzda öğrenim gören Gizem, sadece sporda değil resim, şiir ve kompozisyon dallarında da okulumuza sayısız birincilikler kazandırdı.
Okulumuz sporda, 48 basketbolcu, 30 futbolcu, 20 voleybolcu, 30 satranççı, 1 milli bisikletçi, 1 milli yüzücü ve 1 milli taekwondocu öğrenci ile ilimizi Türkiye genelinde temsil etmektedir. Akademik yönden Türkiye’nin zirvesinde yer alan okulumuz sporda da bu başarıyı yakalamak üzere yatırımlarına devam ediyor. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek olan spor salonumuz ile tesis açığımızı ortadan kaldırıp, başarı çıtamızı yükseltmek istiyoruz.
Müsabakalara Gizem Ak’ı hazırlayarak başarısında büyük pay sahibi olan başta antrenörü Ali Can hocamıza, Gizem’e ve ailesine sonsuz teşekkür ederim” dedi.
 

Babaoğlunun Gizem’i Türkiye Şampiyonu Oldu
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN