Özel Babaoğlu, Dolu Dolu
Özel Babaoğlu, Dolu Dolu
Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları, her yıl düzenlediği görkemli yılsonu gösterilerine bu yıl da devam etti.
27.5.2013 16:08:11

20-24 Mayıs tarihleri arasında yapılan programlarda, 1. sınıf ve anasınıfı öğrencileri, okulda ve Piri Reis Kültür Merkezi’nde ailelerine ve davetlilere keyifli anlar yaşattılar.
Yıl sonu gösterisi olarak hazırlanan bu özel etkinlikler için bilgi veren okul müdürü, Mustafa Ün:” 1. Sınıf öğretmenlerimiz Turgut Küçük, İzzet Sinat ve Nevzat Erbay ile anasınıfı öğretmenlerimiz, Nilay Evcen ve Mine Yalçın’ın hazırladığı, diğer öğretmen arkadaşlarımızın katkılarıyla, dört gün ayrı ayrı yapılan yıl sonu gösterilerimizde, öğrencilerimiz ile bir kez daha gurur duyduk. Okulumuzda aldıkları eğitimi yetenekleriyle birleştiren öğrencilerimiz şiir, şarkı, dans ve tiyatro performansları ile bizlere tarifsiz duygular yaşattılar. Gerek kostümleriyle, gerekse etkinliklerdeki sunumlarıyla görevlerini fazlasıyla yerine getiren öğrencilerimiz aileleri tarafından dakikalarca alkışlandı. Programların sonunda, anasınıfı öğrencilerimiz 1. sınıfa, 1. sınıf öğrencilerimiz ise akademik başarılarına hazır olduklarını gösterdiler. Önümüzdeki eğitim öğretim yılı başında faaliyete geçecek olan ilkokul binamızda öğrenimine devam edecek olan bu öğrencilerimiz, daha kaliteli şartlarda eğitim öğretim imkânı bulacaklar. Kapalı spor salonumuz ve konferans salonumuzla birlikte öğrencilerimizin sosyal etkinliklerini çeşitlendirmiş olacağız.
Sahip oldukları özgüven ve doğal davranışlarıyla dikkat çeken tüm öğrencilerimiz, gösterdikleri performanslarıyla ailelerinin ve öğretmenlerinin beğenisini kazandılar. Dört gün boyunca programların yürütülmesinde emeği geçen bütün personelimize, öğrencilerimizin anne, babalarına ve minik yavrularımıza çok teşekkür ederim” dedi.
 

Özel Babaoğlu, Dolu Dolu
Özel Babaoğlu, Dolu Dolu
Özel Babaoğlu, Dolu Dolu
Özel Babaoğlu, Dolu Dolu
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN