Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesinde 3. Oldular
Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesinde 3. Oldular
Koç Holding’in Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığı ve Vehbi Koç Vakfı desteği ile 2006 yılından bu yana yürütülmekte olan Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesi kapsamında düzenlenen “Liseler Mesleğiyle Yarışıyor” yarışmasından İlimiz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri başarıyla döndüler.
27.5.2013 16:18:15

Yarışmada Karaman Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin kurduğu "Dejavu 112" grubu üçüncü oldu.
İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu yarışmada dereceye giren öğrencileri kabul ederek öğrencilere hediyelerini verdi.
Yarışma hakkında açıklama yapan Okul Müdürü Serkan Demirtaş, yarışmaya, 7 bin 800´den fazla öğrencinin başvurduğu, 150 grubun ön elemeyi geçerek, yarışmaya katılmaya hak kazandığı, ekibin ürettiği video ve görseller 400 binden fazla kişiye ulaştığı bilgisini verdi.
Okul Müdürü yaptığı açıklamada “Yarışmanın ödül töreni Koç Holding binasında gerçekleştirildi. Törene, Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Koç, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Sosyal Paydaşlar Grup Başkanı Şennur Çetin, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün ve müzisyen Aslı Gökyokuş´un yanı sıra ödül kazan okulların öğrencileri ve yöneticileri de katıldı. Dört Öğrenciden oluşan Dejavu 112 grubumuz ödülleri olan notebooklan Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Sosyal Paydaşlar Grup Başkanı Şennur Çetin´in elinden aldılar.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu: "Ülke genelinde geniş katılımlı bir yarışmadan öğrencilerimiz okullarını ve ilimizi başarıyla temsil ettiler. Proje hazırlayan, fikir üreten öğrencilerimiz eğitimde kaliteyi yükselteceklerdir. Bu tür çalışmaların artmasını diliyoruz. Yarışmadan başarı kazanan değerli öğrencilerimizi, yöneticilerimizi, emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

 

Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesinde 3. Oldular
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN