Babaoğlu Koleji 13. Mezunlarını Uğurladı
Babaoğlu Koleji 13. Mezunlarını Uğurladı
Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları, geleneksel “ Mezuniyet Gecesi”nin 13.’sünü düzenledi.
14.6.2013 15:49:24

 


Demosan Otel’ de yapılan programa Vali Murat Koca, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç, İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Bifa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Necati Babaoğlu, Eğitim Denetmenleri Başkanı Ahmet Saim Sorgun, Şube Müdürü Abdülkuddüs Budak, Uğur Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Konukseven, Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları Kurucu Temsilcisi Hilmi Erdoğdu, öğrenci velileri, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Program, yemek ikramının ardından, 8. sınıf öğrencilerinin diploma töreniyle devam etti. Protokol üyeleri ve öğretmenlerinin elinden diplomalarını alan öğrenciler, Babaoğlu Koleji’nin 13. mezunları oldular.
Gecede açış konuşmasıyla davetlilere seslenen Okul Müdürü Mustafa Ün, “5 Eylül 2000 tarihinde başlayan eğitim maratonumuz, bugün 13. yılını tamamlamıştır. 13. mezuniyet gecemizde, başarılarımızı kat kat artırmanın vermiş olduğu gurur ve öğrencilerimizi bir üst eğitime hazır etmenin sevinciyle karşınızdayız. Özel Babaoğlu ailesi olarak bugün, 8. sınıftan mezun olan 55 öğrencimizin mutlu, aynı zamanda hüzünlü gecesinde sizlerle bir araya geldik. Mezun olan öğrencilerimizle ne kadar gurur duysak, ne kadar gurur duysanız azdır. Zira, bu yavrularımız hem davranışlarıyla hem de akademik başarılarıyla okulumuzun, Türkiye’nin en iyi okulları arasına girmesini sağlamıştır. Okulumuz son dört yıldır SBS’ lere damgasını vurarak, hem Karaman’ın zirvesinde, hem de Türkiye’nin en iyi 100 okulu arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Yapımı eylül ayında tamamlanacak olan ilkokul binamız, spor salonumuz ve konferans salonumuz ile mevcut alanlarımızı adeta bir kampus haline getirip öğrencilerimize en iyi imkanları sunarak eğitim kalitemizi daha da artırmayı hedefliyoruz. Çocuklarımızın yetiştirilmesinde bizlere desteğini esirgemeyen Bifa Bisküvi A.Ş. Onursal Başkanı Sayın Yılmaz Babaoğlu’na, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necati Babaoğlu’na ve BİFA ailesine, siz değerli anne babalara, okul aile birliği üyelerine, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan öğretmen arkadaşlarım ve okul çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.
Mustafa Ün’ün ardından konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu da, Babaoğlu Ailesi’nin ve Yılmaz Babaoğlu’nun ilimize, öğrencilerimize, insana ve devletimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek öğrencilere geleceklerinde başarılar diledi.
Davetlilere yemek ve diğer ikramların yapıldığı gecede, Babaoğlu Marşı eşliğinde kepler havaya atıldı. Mezuniyet gecesi, öğrenci ve öğretmenlerin eğlenceleriyle sona erdi.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN