Kocatürk, Seçim Çalışmalarına Memleketi Ayrancı’da Devam Etti
Kocatürk, Seçim Çalışmalarına Memleketi Ayrancı’da Devam Etti
Temayül yoklaması öncesi son ziyareti memleketi Ayrancı`ya yapan Kocatürk Teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
5.5.2018 14:51:43

Yoğun katılımın dikkat çektiği toplantıya AK Parti Ayrancı İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Aksu ve yönetimi ile Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Kocatürk'e aday adaylığı yarışında başarılar dileyen teşkilat mensupları "Bölgemizden bir milletvekili çıkması bizi onurlandırır" yorumları yaptı.
Çocukluğumdaki Ayrancı Aynen Duruyor
Toplantıda teşkilat mensuplarına hitap eden AK Parti Aday Adayı Adem Kocatürk, "Çocukluğumdaki Ayrancı'nın neredeyse aynen durduğunu söyleyebilirim. Ayrancı bölgemizin daha etkin siyaset yapabilmesi ve hizmetlerden daha fazla faydalanması için siyasi ve ekonomik çalışmalar yapılması gerekiyor. Ben yakınen biliyorum ki özellikle tarımda örneğin Ayrancı kayısısı, kirazı nitelik bakımından oldukça üst düzeydedir. Fakat bu ürünlerin doğru kanallarla pazarlanması, ihracatı gerekiyor. Bunların da yanında Ayrancı hikayesi olan bir şehirdir. Kültürel altyapısı olan bir şehirdir. Bunların ön plana getirilmesi gerekiyor" dedi.
24 Haziranın Etkileri Büyük Olacak
Kocatürk ayrıca: "24 Haziran seçimlerinin etkileri Türkiye için büyük olacaktır. Yeni sistemde koalisyona fırsat olmayacak, Cumhurbaşkanı kendi kuracağı ekibiyle ülkeyi 5 yıl yönetecek. Milletimizin oyunu kullanırken her zamankinden daha fazla düşünmesi gerekiyor. Cumhurbaşkanına ülke yönetme yetkisi verirken, onu Meclis'te yalnız bırakmak da olmaz. Meclis cumhurbaşkanıyla ne kadar uyum içinde çalışırsa Türkiye o kadar kazanır."dedi.
 

Kocatürk, Seçim Çalışmalarına Memleketi Ayrancı’da Devam Etti
Kocatürk, Seçim Çalışmalarına Memleketi Ayrancı’da Devam Etti
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN