Minik Öğrencilerden Özel Bir Gece
Minik Öğrencilerden Özel Bir Gece
Turkcell Bayii Karaman Bilişim ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelen Bilim ve Sanat Merkezi piyano kursu öğrencilerinin sahne performansı izleyenlerden tam not aldı.
12.6.2018 15:27:05

Bir yıl boyunca Müzik Öğretmeni Esma Şengün tarafından verilen eğitimlere katılan her yaş grubundan 9 öğrenci, düzenlenen gecede performanslarıyla izleyenleri adeta büyülerken sahne şovlarıyla profesyonel piyanistleri aratmadı. Birçok müzisyenin önemli eserlerini çalan öğrencilerin aileleri bu anları görüntülemek için birbiriyle yarıştı. Piyano resitali öncesinde bir yıllık emeklerini bir kutlama pastası ile taçlandıran öğrenciler alkışlar arasında öğretmenlerine çiçek verdiler.
Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Turkcell Karaman Bilişim yetkilisi Çiğdem Özdemir “Bu anlamlı geceye sponsorluk etmekten ötürü son derece mutluyuz. Kurum olarak böylesine güzel bir gece de sahne alan öğrencilerimize, öğretmenimize ve katılımlarıyla onları yalnız bırakmayan misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Karaman Bilişim olarak bu tür organizasyonlara katkımız devam edecektir” dedi
Program hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.
 

Minik Öğrencilerden Özel Bir Gece
Minik Öğrencilerden Özel Bir Gece
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN