Şoförler Ve İnşaat Mühendisleri Odaları Yeni Yönetimleri Vali Meral’i Ziyaret Etti
Şoförler Ve İnşaat Mühendisleri Odaları Yeni Yönetimleri Vali Meral’i Ziyaret Etti
İlimizde geçtiğimiz aylarda genel kurullarını yaparak yeni yönetimini belirleyen Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Karaman Şubesi ile İnşaat Mühendisleri Odası Karaman temsilcileri Vali Fahri Meral’i makamında ziyaret ettiler.
22.6.2018 14:10:48

İlk olarak Şoförler ve Otomobilciler Odası üyelerini kabul eden Vali Meral’e, Başkan Cemalettin Canuylasi, yeni yönetim olarak çalışmaları ve hedefleriyle ilgili bilgiler vererek, kabullerinden dolayı teşekkür etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali Meral, başkan Canuylasi ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.
Yine aynı gün İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Vali Fahri Meral, odanın çalışmaları hakkında Oda Temsilcisi Ahmet Tuğrul Koç’tan bilgiler aldı.
Ziyarette, il temsilcisi Koç ve beraberindeki heyet ile bir süre sohbet eden Vali Meral, yeni seçilen yönetimi tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN