Ulu, Evde Sağlık Hizmetlerini Yerinde İnceledi
Ulu, Evde Sağlık Hizmetlerini Yerinde İnceledi
Evde Sağlık Hizmeti Dr. Derya Yücel, Hemşire Aysuhan Toker, Sağlık Memuru Ahmet Karaoğlu ve Şoför Ali Uyanık olmak üzere dört kişilik bir ekipten oluşan Evde Sağlık Hizmetinin çalışmaları takdir topluyor.
22.8.2013 17:53:56

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Nuriye Ulu, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Kerim Şerbetçi, bu güzel ekip çalışmasını yerinde ziyaret etti.

Verilen sağlık hizmetlerinin, iyi ve güzel bir şekilde devam ettiğini gören Genel Sekreter Uz. Dr. Nuriye Ulu, “Verilen hizmetlerden oldukça memnunum. Sağ olsun arkadaşlarımız, canla başla çalışıyorlar ve insanlara evlerinde de sağlık bakımı verilebilineceğinin en güzel kanıtını gösteriyorlar. Evlerine ziyaretlerine gittiğimiz hastalarımızın da memnun oldukları görmek benim ve bizim için ayrı bir sevinç ve gurur kaynağıdır. Bizler sizlerin dualarıyla ve destekleriyle ayakta kalabiliyoruz, bunlardan güç alıyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, elinize sağlık” diyerek memnuniyetini dile getirdi.
Yapılan sağlık çalışmalarını yerinde ziyaret ederek çok beğendiğini söyleyen Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Kerim Şerbetçi, emeği geçen herkese çok teşekkür ettiğini, hasta memnuniyetlerinin arttıkça geri dönümlerin çalışma azmini daha çok kuvvetlendirdiğini belirtti.
 Ulu, Evde Sağlık Hizmetlerini Yerinde İnceledi
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN