Azra Bisküvi’ye Teşekkür Plaketi
Azra Bisküvi’ye Teşekkür Plaketi
2013 yılında Judo dalında katkılarından dolayı Azra Bisküvi ye teşekkür ziyaretinde bulunuldu.
31.8.2013 17:16:29

Haziran ayında Trabzon’da yapılan Türkiye Minikler Judo Şampiyonasına Azra Bisküvi’nin sponsorluğunda hazırlanan takım, 34 kg’da Türkiye 2.si olan Enes Uysal’ın aldığı başarılı sonuçla ilimizin adını en güzel şekilde Türkiye’ye duyurmasını bildi.
Şampiyona öncesi takımımıza sponsor olan ve antrenörlerimizin ve sporcularımızın ihtiyaçları doğrultusunda her türlü desteği veren Azra Bisküvi’ye teşekkür ziyaretinde bulunan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu, Judo İl Temsilcisi ve Milli Takım Judo Antrenörümüz Ahmet Ömre Türe ve başarılı sporcumuz F. Enes Uysal, Azra Bisküvi Yönetim Kurulu Başkanı Mecit Çelik’i makamında ziyaret ederek, judo değerlerini içeren hediyeler verdiler.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Aydoğdu yaptığı açıklamada, Türk sporunun gelişmesinde sponsorluğun önemli bir yeri olduğunu, sponsorlar ile desteklenmiş sporcuların kendilerini daha güvende hissettiklerini ve sporcumuz Enes Uysal’ın buna en güzel örneklerinden biri olduğunu belitti.
Bu anlamlı ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirilerek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu desteklerinden dolayı günün anısına Azra Bisküvi Yönetim Kurulu Başkanı Mecit Çelik’e plaket vererek teşekkür etti.
 

Azra Bisküvi’ye Teşekkür Plaketi
Azra Bisküvi’ye Teşekkür Plaketi
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN