Envar Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı
Envar Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı
Karaman Envar Koleji, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mezunlarını coşkulu bir tören eşliğinde uğurladı. 2015 yılında ilk öğrencilerini kabul eden Karaman Envar Koleji, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında mezunlarına yenilerini ekledi.
15.6.2019 16:45:15

11 Haziran Salı günü Grand Karaman Spa&Hotel’de yapılan mezuniyette öğrenci velileri ile yenilen yemeğin ardından programa geçildi. Programda saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Envar Koleji Kurucu Müdürü Abdulkadir Aydın, Envar Koleji okul müdürü Yunus Aydın ve Müdür yardımcısı Şerife Pekel de bir konuşma yaptılar. Okul Müdürü Yunus Aydın öğretmen, öğrenci ve velilerine teşekkür etti. Müdür Aydın, “Geleceğe ümitle bakarak vatana millete faydalı olabilmeniz dileğiyle Allah yolunuzu açık etsin. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Mezuniyet törenine veliler büyük ilgi gösterdi. Çeşitli gösterilerin ardından tüm okul öğrencilerinin fotoğraf çekimi ve öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla tören sona erdi. Çocuklarının mezuniyetini doyasıya yaşayan ailelerin mutlulukları görülmeye değerdi.

Envar Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı
Envar Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı
Envar Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN