Müşterek Toplantıda Bir Araya Geldiler
Müşterek Toplantıda Bir Araya Geldiler
Karaman Ticaret Borsası ile Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Müşterek Toplantısı New Karaman Otel`de düzenlenen yemekle başladı.
19.9.2019 13:47:41
Toplantıya, Karaman Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Uysal, Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan Alkan, Genel Sekreterler Ayşegül Koçak ve H.Fatih Fındık katıldı.
 
Müşterek toplantı gündemini oluşturan maddeler hakkında görüşlerini ifade eden başkanlar ve yönetimi tarafından, öncelikli olarak Karaman İlinin ekonomisi istişare edildi. Türkiye Ürün İhtisas Borsası A.Ş. (TÜRİB) hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
 
Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş söz alarak ;öncelikle böyle güzel bir toplantıya ev sahipliği yaparak bizleri bir araya getiren Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Bu ortak toplantılar ilimiz bazındaki sorunların tartışıldığı ve tavsiye niteliğinde kararların alındığı önemli bir platformdur. Türkiye için önceliğimiz üretim olmalıdır. Ekonomideki durgunluğun giderilmesi ve hareketliliğin sağlanması için, ülkemiz ve milletimiz adına iktisadi mücadele de gerekenin yapılması için elimizden geleni yapacağız. Aynı şekilde herkes elini taşın altına koymalıdır. ’dedi.
 
Toplantıya katılanların tamamı söz alarak sektörlerindeki görüntüyü değerlendirip, önümüzdeki süreçte yapılması gerekenlerle ilgili görüşlerini ilettiler. Bir sonraki toplantının Aralık 2019 tarihinde yapılması planlandı. Toplantı Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin iyi dileklerinin ardından son buldu.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN