`Her Yerde Okuyorum` Okuma Etkinliği Düzenlendi
`Her Yerde Okuyorum` Okuma Etkinliği Düzenlendi
Ayrancı Yavuz Sultan Selim İlkokulu 3. Sınıf öğrenci ve öğretmenleri Ayrancı Hükümet Konağının önünde `Her yerde Okuyorum` pankartı ile okuma eylemi gerçekleştirdiler.
15.10.2019 09:18:17

Okuma etkinliğine İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Atak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Candan, Kurum Müdürleri, milli eğitim personeli, emniyet personeli, öğrenci velileri ve Ayrancı halkı katıldı.

 
Okul müdürü Tevfik Ayar; "İlçemizde farkındalık oluşturmak, Ayrancı halkı ve öğrencilerimize okumanın önemini anlatmak, İlçemizde okunan kitap ve okuma süresinin azlığına dikkat çekmek, öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırmada okulun önemini kavratmak gayesi ile "Her Yerde Okuyorum" projesini Sayın Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün himayelerinde başlatmış bulunuyoruz. Bu projede ayrıca okulumuz bünyesindeki kurduğumuz okul kütüphanesi ve akıl oyunları salonlarımızda ihtiyaç olan kitap ve eğitim materyallerinin kitap ve okumaya ilgili ilgisiz tüm vatandaşların bağışta bulunmalarına dikkat çekmek için ilçemiz kurum ve kuruluşları Atatürk Meydanı, Hükümet Konağı, Belediye Başkanlığı, Halk Eğitim Merkezi, İlçe Jandarma Komutanlığı, Ayrancı Çok Programlı Anadolu Lisesi önünde öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm Ayrancı halkının katılımı ile projemizi gerçekleştirmek istiyoruz, Ayrancı içinden ve dışından tüm Türkiye'den projemize destek olmalarını bekliyoruz. Dedi.
 
Proje aşağıdaki takvim doğrultusunda yapılacaktır. Ayrancı'lı vatandaşların davetli olduğu bilgi edinildi.
 
 `Her Yerde Okuyorum` Okuma Etkinliği Düzenlendi
 `Her Yerde Okuyorum` Okuma Etkinliği Düzenlendi
 `Her Yerde Okuyorum` Okuma Etkinliği Düzenlendi
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN