Amatör Spor Haftası Etkinlikleri B Başlıyor
Amatör Spor Haftası Etkinlikleri B Başlıyor
İlimizde 30 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında kutlanacak olan Amatör Spor Haftası etkinlikleri 30 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
28.9.2013 15:37:24

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan açıklamada “Halkın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi, yetenek taraması yapılarak spora yönlendirilmiş çocuk ve gençlerin, bağlı oldukları kulüplerin ve başarılı sporcuların halka tanıtılması, yeni bireylerin spora kazandırılması, amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesine ilişkin sosyal sorumluluk duygusunun oluşturulması yoluyla kişi ve kurumların sponsorluk yapmaya teşvik edilerek, spora katılımın üst seviyede sağlanması, spor bilincinin oluşturulması amacı ile 30 Eylül-6 Ekim tarihlerinde Karaman ilinde çeşitli etkinlikler düzenlenecektir” dendi.
Etkinlikler kapsamında 30 eylül Pazartesi günü saat 14.30’da Cumhuriyet Parkından başlayacak ve Kemal Kaynaş Stadyumunda sona erecek olan bir yürüyüş gerçekleştirilecek. Saat 15.00’de ise Kazım Karabekir Spor Salonunda açılış programı yapılacak.
1 Ekim Salı günüyse Kazımkarabekir Spor Salonunda saat 17.30’da Masa tenisi, 2 Ekim Çarşamba günü Yunus Emre Spor Salonunda saat 15.30’da Badminton, 3 Ekim Perşembe günü saat 16.00’da Kemal Kaynaş Stadyumunda atletizm yarışmaları yapılacak. Bu yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri ise 4 Ekim Cuma günü saat 16.00’da Polisevi’nde düzenlenecek törenle verilecek.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN