Sinemaya Gitmenin Mutluluğunu Yaşadılar
Sinemaya Gitmenin Mutluluğunu Yaşadılar
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden beş okul ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde 7-11 yaş grubu öğrenci çocuklar için sinema etkinliği düzenlendi.
6.1.2020 10:23:44

Düzenlenen sinema etkinliği kapsamında Vali Fahri Meral’in eşi Zehra Meral, 27 Aralık tarihi itibariyle gösterime giren “Rafadan Tayfa 2: Göbekli Tepe” konulu animasyon filmi gösterimini çocuklarla birlikte izledi.

 
Karaman Valiliği ile Müsiad Karaman Şubesi işbirliğince düzenlenen etkinlik kapsamında sinemada film izlemenin mutluluğunu yaşayan çocuklar, etkinliğin düzenlenmesinde başta Vali Fahri Meral olmak üzere Müsiad Karaman Şubesi Başkanı İbrahim Taçbaş ve kendileriyle birlikte film izleyen ve mutluluklarına ortak olan Zehra Meral ile Müsiad Karaman Şubesi Başkanın eşi Ayşe Taşbaş’a da eğlenceli bir gün geçirmelerinden dolayı  teşekkür ettiler.
 

Etkinliğin ardından çocuklarla bir süre sohbet eden Zehra Meral, düzenlenen sinema etkinliği ile çocuklarımızın kültürel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra onların mutlu olmalarını ve hayata pozitif bakarak sosyal ve toplumsal yaşama katılımlarını artırmak istediklerini ifade etti.

 Sinemaya Gitmenin Mutluluğunu Yaşadılar
 Sinemaya Gitmenin Mutluluğunu Yaşadılar
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN