Borsa Üyelerine MEPAŞ’dan İndirimli Elektrik
Borsa Üyelerine MEPAŞ’dan İndirimli Elektrik
Karaman Ticaret Borsası ve üyelerimizi ilgilendiren işyerlerinde indirimli elektrik protokolü MEPAŞ ile Karaman Ticaret Borsası arasında 11.02.2020 tarihinde imzalandı.
12.2.2020 13:11:16

Protokol sırasında Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, Meclis Başkanı Mustafa Uysal, yönetim kurulu üyeleri, MEPAŞ İşletme sorumlusu Merve Artuk ile Satış yetkilisi İsmet Kol hazır bulundular. Protokol bir yıl süreyle 01.04.2020 – 31.03.2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Aylık tüketimi 100 TL ve üzeri olan, faturalarını düzenli ödeyen üyelerimiz işyerlerinde kullandıkları elektrikten indirimli faydalanacaklardır. Bunun için ilgili tüketicilerin MERAM ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. (MEPAŞ) müşteri hizmetleri merkezine başvuru yapıp Serbest Tüketici Sözleşmelerini imzalaması gerekmektedir.

 
Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş yaptığı açıklamada; MEPAŞ ile işyerlerinde (Ticarethanelerde) geçerli olmak üzere indirim protokolü imzalanmıştır. İndirimden yaralanmak isteyen üyelerimiz kimlikleri ile MEPAŞ’a müracaat etmeleri halinde yıl sonuna kadar birim fiyatı olarak, kw saati 47 kuruştan hizmet alacaklardır, üyelerimize hayırlı olmasını dilerim. ’dedi.
Borsa Üyelerine MEPAŞ’dan İndirimli Elektrik
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN