Karaman Belediyespor Ercan Hoca İle Yollarını Ayırdı
Karaman Belediyespor Ercan Hoca İle Yollarını Ayırdı
Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta ilimizi temsil eden Karaman Belediyespor yönetimi Tektnik Direktör Ercan Kul ile yollarını ayırdı.
18.2.2020 18:48:19

Karaman Belediyespor Klüp Başkanı Ali Kamer yaptığı açıklamada, “Karaman Belediyesporumuzun şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürümesi noktasında Yönetim Kurulumuz ile yaptığı toplantıda, Teknik Direktörümüz Ercan Kul ile karşılıklı görüşülerek yolların ayrılması kararı almıştır.

Hocamız Ercan Kul’a Kulübümüze yaptığı katkı ve bugüne kadar verdiği emekleri nedeni ile Şahsım, Yönetim Kurulum ve Karaman Halkı adına teşkkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
 
Yeni Teknik Direktör konusunda arayışımız ve istişarelerimiz sürmekte olup en kısa sürede konu ile ilgili kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.
 
Karaman Belediyespor’umuzun bu sezon şampiyonluk hedefine ulaşması için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu konuda bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı’ya, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm Karaman halkına teşekkür ediyoruz.”
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN