Karaman’da Vergi Haftası Kutlamaları Başladı
Karaman’da Vergi Haftası Kutlamaları Başladı
Vali Vekili Alaaddin Serdar Polat, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Defterdar Vekili Hüsnü Çağlayan, Vergi Dairesi Müdürü Serkan Mehmet Ersoy ve beraberindeki heyeti kabul etti.
24.2.2020 11:56:15

Gerçekleşen ziyarette Defterdar Vekili Hüsnü Çağlayan, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında gerçekleşen kabulden dolayı Vali Vekili Polat’a teşekkür ederek, her yıl 25 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler verdi.

 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Vali Vekili Alaaddin Serdar Polat; Verginin bir vatandaşlık görevi olduğunu dile getirerek, vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde sağlıklı bir şekilde oluşturulması ve toplumun tüm kesimlerine benimsetilerek mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanmasının gerektiğini ifade etti.
 
Vali Vekili Polat, Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Defterdar Vekili Hüsnü Çağlayan ve beraberindeki heyeti tebrik ederek, mükelleflerin ve vergi dairesi çalışanlarının 31’ inci Vergi Haftasını kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. 
Karaman’da Vergi Haftası Kutlamaları Başladı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN