Beyaz Saray Hizmete Girdi
Beyaz Saray Hizmete Girdi
1998 yılından bu yana Pimapen bayii olarak inşaat ve yapı sektöründe kaliteden ödün vermeden hizmet sunan Akın Yapı Grubu Karaman ekonomisine ve istihdamına desteğini arttırarak yatırımlarına devam ediyor. Bünyesinde dünya markası olma yolunda dev adımlar atan Simit Sarayı bayiliğinin de bulunduğu tesisin her katında farklı bir hizmet sunuluyor.
10.10.2013 18:26:38

Simit Sarayı’nın ardından Beyaz Saray Restaurant ve Kafe bölümü de 10 Ekim Perşembe günü itibariyle hizmet vermeye başladı. Beyaz Saray’ın hizmete girmesi nedeniyle firma yetkilisi Yusuf Akın, ilimizde bulunan basın mensuplarıyla bir kahvaltıda bir araya gelerek firmanın tanıtımını yaptı.
Firma yetkilisi Yusuf Akın yaptığı açıklamada; Böyle bir tesisin Karaman’a lüks değil ihtiyaç olduğunu ilimizin ve hemşerilerimizin daha kaliteli hizmet ve imkânlara layık olduğunu bu tarz mekânlara hasret kalındığını belirtti. Bu hasrete son vermek için çıtayı biraz yükselttiklerini belirten Akın hizmet ve kalitede de sınırları zorlayacaklarını belirtti. Her kesime ve yaşa hitap edebilecek şekilde dizayn edilen tesisimiz de Bilardo Salonu, Playstation, Guitar Hero, Basket, Langırt,Boks,Air Hockey gibi jetonlu oyunların bulunduğu 7D Sinema salonu ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin sunulduğu Restaurant ve Karaman’ın manzarasını seyretmeye doyamayacağınız teras katında Cafe hizmetiyle her yaşta ki hemşerilerimizin ve misafirlerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir konsept oluşturduklarını , tüm halkımızı bu güzel mekanda ağırlamak istediklerini belirtti.
 

Beyaz Saray Hizmete Girdi
Beyaz Saray Hizmete Girdi
Beyaz Saray Hizmete Girdi
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN