Başarı Eğitim Kurumları Ailesi Büyüyor
Başarı Eğitim Kurumları Ailesi Büyüyor
İlimizin önde gelen özel okullarından Başarı Eğitim Kurumları ailesi büyümeye devam ediyor.
22.9.2020 12:06:18

Karaman’da 2001 yılından bu yana hizmet veren Başarı Eğitim Kurumları gün geçtikçe bünyesine yeni kurum ve sınıfları dâhil ederek ailesini büyütmeye devam ediyor.

 
Başarı Eğitim Kurumları tarafından açıklamada, “Akademik ve sportif başarılarla ilimizde zirvede yer alan, Ulusal ve Uluslararası platformlarda kazandığı derecelerle Karaman’ın adını en iyi şekilde duyuran Başarı Eğitim Kurumları, 2008 yılından bu yana ilimizde hizmet veren Özel Boğaziçi Eğitim Kurumlarını bünyesine dâhil ederek büyük bir aile olmuştur.
 
2001 yılında Ana sınıfı, İlkokul ve Ortaokul olarak eğitim hayatına başlayan Başarı Eğitim Kurumları 2015 yılında Konya yolu üzerindeki yaklaşık 25.000 m² dev kampüsüne taşınarak önce fiziki kapasitesini, ilerleyen yıllarda da başarılarını katlayarak büyümeye devam etmişti. 2016-2017 eğitim öğretim yılı ile birlikte kurum bünyesine Özel Başarı Anadolu Lisesi ve Özel Başarı Fen Lisesini dâhil etmiş, başarılarına ortaöğretim bazında da devam etmiştir.
 
Ülkemiz ve tüm dünyada yaşanan pandemi sürecine rağmen çalışma prensipleri, akademik çalışmaları ve başarılarından hiçbir şekilde taviz vermeyen Başarı Eğitim Kurumları büyümeye devam edip 15.09.2020 itibarıyla Özel Boğaziçi Kurslarını bünyesine dâhil etmiştir.
 
Özel Boğaziçi Kursları,Başarı Eğitim Kurumları bünyesinde yine aynı ismiyle faaliyetlerine devam edecektir.Büyüyen ailemize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileriz.” 
Başarı Eğitim Kurumları Ailesi Büyüyor
Başarı Eğitim Kurumları Ailesi Büyüyor
Başarı Eğitim Kurumları Ailesi Büyüyor
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN