Takımımız İlk Maçta Ümit Verdi
Takımımız İlk Maçta Ümit Verdi
İlimizi T.F.F. 3. Profosyonel Ligde temsil eden Karaman Belediyespor, kendi sahamızda oynadığımız Tekirdağspor ile 1-1 berabere kaldı.
22.9.2020 13:29:44
Maçın başlamasından itibaren sürekli gol arayan, rakip kalede baskı kuran taraf Karaman Belediyespordu. Takım kaptanı Muzaffer’in kullandığı o müthiş frikik direkten döndü. Bu pozisyon gol olsaydı takım biraz daha rahatlayacaktı, kaptanı tebrik ediyorum.
 
Karaman Belediyespor aradığı golü 89. Dakikada İsmet Yazgan ile buldu ve 1-0 öne geçtik, maçın bitimine saniyeler kala kalesinde şanssız bir gol gördü ve maç 1-1 berabere tamamlandı. Hakem golü verdi maç bitti.
 
Futbolda bunlar var. Moral bozmamak lazım, daha yolun başındayız. İnşallah önümüzdeki günlerde takımımızın daha iyi olacağı kanaatindeyim. Ben takımı çok iyi gördüm. Rakipten üstün oynadık, galibiyeti hak eden taraftık. Karamsar olmamak lazım. Karaman Belediyespor Klübümüze önümüzdeki maçlarda başarılar diliyorum.
 
Karaman Belediyespor’un 3. Profosyonel Lige çıkması, gerek Spor Camiası gerekse Karaman Halkı tarafından sevinçle karşılanmış ve Büyük bir moral kaynağı olmuştur. İlimizde mevcut Amatör Spor Klüplerinde futbol oynayan tüm sporcuların tek amacı bir üst Lig olan Profosyonel Ligde futbol oynamaktır. İlimizde Profosyonel takımın olmayışı bu tüm Amatör Futbolcuların hayalleri ilimizin tek profosyonel takımı olarak Karaman Belediyespor’da yer almaktır.
 
Karaman Belediyespor’un 3. Profosyonel Lige yükselmesinde emeği geçen Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı’ya Klüp Yönetimine ve Karaman Milletvekillerimize, Işın Çelebi Bey’e ve emeği geçen herkese Spor camiası olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Spor ve Sağlıklı (Koronasız) günler diliyorum.
 
Mehmet Ali Demir
Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN