Abonelik Fesih İşlemleri E-Devlet Kapısı`nda Açıldı
Abonelik Fesih İşlemleri E-Devlet Kapısı`nda Açıldı
Devlet hizmetlerinin vatandaşa en kolay ve en etkin yoldan, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde ulaştırılması hedeflenen E-Devlet sistemine bugünden itibaren bir yeni önemli hizmet daha eklendi.
26.10.2020 18:42:06
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yapılan düzenleme ile birlikte abone sayısı 200 binin üzerinde olan elektronik haberleşme işletmecilerinin hizmetlerine ait aboneliklerin feshi iptali artık e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilecek. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm ofisi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda: “Vatandaşlarımıza müjde! Abonelik fesih işlemleri e-Devlet Kapısı'nda açıldı. Artık mobil ve internet abonelik iptallerinizi bayiye gitmeden dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.
 
“12 Farklı Operatörün Fesih ve Başvuru İşlemleri Gerçekleştirilebilecek”
Vatandaşlar, abonelik feshi ve başvuru işlemleri için “Mobil İmza”, “Elektronik İmza”, “TC Kimlik Kartı” veya “İnternet Bankacılığı” seçeneklerinden biri ile e-Devlet Kapısı'na giriş yaparak https://www.turkiye.gov.tr/btk-abonelik-fesih-basvurusu bağlantısı üzerinden söz konusu hizmete erişim sağlayabilecek.
İHA
 
 
Abonelik Fesih İşlemleri E-Devlet Kapısı`nda Açıldı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN