Avrupalı Eğitimciler Özel Gevher Hatun Kolejinde
Avrupalı Eğitimciler Özel Gevher Hatun Kolejinde
Anafartalar Ortaokulu tarafından Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programı kapsamında hazırlanan ‘Bringing up Global Gitizens – Küresel Vatandaşlar Yetiştirme’ projesi kapsamında Karaman’a gelen Avrupalı Eğitimciler Özel Gevher Hatun Kolejini ziyaret etti.
15.11.2013 16:34:44

  Ziyarette İspanya, Romanya, Yunanistan ve Polonya’dan gelen toplam 13 öğretmen ve idareciler özel Gevher Hatun kolejini çok beğendiklerini ifade ettiler. Konu ile ilgili açıklama yapan okul müdürü Ali Celal Öztan “Karamanın en moderin okulu olan Gevher Hatun Koleji kültürel değerler kapısını Avrupalı eğitimcilere açtı. Yabancı misafirlerimize okulumuzu tercih etikleri için çok teşekkür ederim” dedi. Daha sonra okul hakkında kısa bir bilgi veren Öztan Okulu Avrupalı eğitimcilere gezdirdi.

İspanyadan gelen Monica Gonzales, “Karaman da ve Türkiye de olmaktan çok mutluyuz. Çok güzel ve ilginç bir ülkeniz var. Bugün Özel gevher Hatun Kolejini okulun imkânlarını inceleme fırsatı bulduk çok harika bir okulunuz var, öğrencilerinizin çok donanımlı ve iyi eğitilmiş olduğunu gözlemledik” dedi.
Avrupalı eğitimcilerin ziyareti hediyeleşme töreni ardından sona erdi.
Avrupalı Eğitimciler Özel Gevher Hatun Kolejinde
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN