Masa Tenisinin Galibi Ermenek Lisesi Oldu
Masa Tenisinin Galibi Ermenek Lisesi Oldu
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde düzenlenen okullar arası gençler masa tenisi müsabakaları Kazım Karabekir Spor Salonunda oynanan maçlarla sona erdi.
27.12.2013 17:06:58

İki gün süren müsabakalar oldukça zevkli ve heyecanlı geçti. Müsabakaya takım olarak erkeklerde 15, kızlarda ise 11 okul katıldı. Toplam 140 sporcunun katıldığı masa tenisi il birinciliği müsabakalarında ilçemiz okullarından Ermenek Çok Programlı Lisesi öğrencileri Beden Eğitimi Öğretmeni Serap Gücal yönetiminde geleneksel başarısını sürdürerek genç kızlar kategorisinde il birincisi oldu.
Ermenek İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör başarıyla dönen öğrencileri, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ahmet Belen ve Serap Gücal’ı makamında kabul etti. Kaymakam Eyyüp Güngör tarafından öğrenciler Bahar Kunt, Mürüvvet Şeker, Meryem Yıldırım ve Havanur Çetin’i birer altınla ödüllendirilerek daha sonraki müsabakalarda “Türkiye Birincilikleri hedefiniz olsun” diyerek başarılarının devamını diledi. Ayrıca Okul Müdürü Hakan Uysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil Bilgiç de öğrencileri tebrik etti.
 

Masa Tenisinin Galibi Ermenek Lisesi Oldu
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN