Baştuğ Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Baştuğ Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Baştuğ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
9.1.2014 17:10:45

Mesajında, Türk demokrasinin gelişerek daha da kökleşmesinde günümüzün en dinamik meslekleri arasında ilk sıralarda yer alan gazeteciliğin kamuoyunun doğru, tarafsız ve objektif olarak bilgilenmesi için büyük bir önem arz ettiğini vurgulayan Baştuğ, zorlu, yorucu ve meşakkatli bir süreç içerisinde görev yapan gazetecilerin de ciddi fedakarlıklar içerisinde bu mesleği sürdürdüklerini belirtti.
Baştuğ, “Bu meslekte çalışma gösteren tüm değerli arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum. Ülkemizdeki her alanda gösterilen büyüme ve gelişme hamlelerinin kamuoyuna etkili ve verimli bir şekilde aktarılmasının yanında, ülkemizdeki demokratikleşme sürecine de önemli bir işlerlik kazandıran gazetecilerimizin, zorlu ve yorucu şartlar altında görev yaptıklarının bilinci içerisindeyim. Yaşadığı yerleşim merkezlerinin sorunları ile çözüm önerilerini kamuoyuna aktaran ve bu şekilde de yaşadığı toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde işlerliğinin sağlanmasına yardımcı olan gazeteci arkadaşlarımızın, yorum ve önerilerinin de biz sivil toplum kuruluşları olarak da gösterici olduğuna inanıyorum. Bu düşüncelerle tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN