Ünlü: Laf Değil Proje Üretiyoruz
Ünlü: Laf Değil Proje Üretiyoruz
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Nazmi Ünlü yapılan çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada, laf değil proje ürettiklerini söyledi.
4.3.2014 18:14:15

Ünlü, “30 Mart yerel seçimlerine bir aydan daha az bir süre kaldı. Bizde İl Teşkilatımız, Merkez İlçe Teşkilatımız, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız hız kesmeden çalışıyoruz. Başkan adayımız Ertuğrul Çalışkan ile birlikte STK ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve mahalle toplantıları yapıyoruz. Gün boyu esnaf gezilerimiz ve STK ziyaretlerimiz sürüyor. Akşam ise 3-4 mahallede toplantılar yaparak durmadan çalışıyoruz. Karaman’ı hak ettiği noktaya getirmek için gece gündüz demeden çalışıyor ve projeler üretiyoruz. Kaliteli ve 2023 vizyonuna uygun projelerimizle güçlü AK kadrolarımızla halka hizmet etmeye geliyoruz. Kadın kollarımız gerek çat kapı gerekse kadınlarımızla toplantılar yaparak gönüllere taht kuruyorlar. Biz AK Parti olarak durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Nazmi Ünlü seçim bürolarını açtığı belirterek, “AK Parti İl teşkilatı olarak seçim büromuzu açmış bulunmaktayız. Tüm halkımız davetlidir. Bunun yanı sıra TBMM’nin tatile girmesi nedeniyle Milletvekilimiz Sayın Mevlüt Akgün de seçim çalışmalarına katılacaktır. Esnaf ziyaretleri STK ziyaretleri ve köy ziyaretlerini vekilimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Laf değil proje üreteceğiz. Halkın karşısına projelerimizle çıkacağız. Bugüne kadar Karamanımıza 5,6 Milyar TL yatırım yaptık. Cumhuriyet tarihinde görülmemiş yatırımların devamı için yeniden talibiz. Hizmet bizim işimiz. Yatırım yapmak bizim işimiz. Proje üretmek bizim işimiz. Daima Karaman Daima Hizmet diyoruz. Karaman’ı Ertuğrul Çalışkan ile modern bir şehir yapacağız” dedi.

 Ünlü: Laf Değil Proje Üretiyoruz
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN