Taekwondo Milli Takımlara İlimizden Bir Antrenör Görevlendirildi
Taekwondo Milli Takımlara İlimizden Bir Antrenör Görevlendirildi
14-16 Mart 2014 tarihleri arası Hollanda’da yapılacak olan Opın Uluslar Arası Taekwondo Şampiyonasına ilimizden İbrahim Kafalı Milli Takım Antrenörü olarak katılacak.
12.3.2014 15:32:34

Taekwondo İl Temsilcisi Ali Can yaptığı açıklamada, “Hollanda’da yapılacak olan bu uluslar arası şampiyonada ilimizden bir antrenöre görev verilmesi bizleri son derece sevindirmiştir. Taekwondo’da aldığımız başarılar ile Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından ilimizin antrenörlerine milli takımlarda görev verilmesi ve bu şekilde değerlendirilmesi elbette gelecekte Karaman ilimizde başarılı sporcular ile birlikte başarılı antrenörlerinde yetişeceğini göstermektedir. Karaman İl Özel İdare S.K Antrenörümüz İbrahim Kafalı’ya başarılar diliyoruz” dedi.
ANADOLU YILDIZLAR TAEKWONDO LİG MAÇLARINDA KARAMAN YARI FİNALE YÜKSELDİ
Spor Genel Müdürlüğü tarafında geleceğin sporcularını yetiştirmek amacı ile başlatılan Anadolu’nun Yıldızlar Taekwondo Gurup maçları 8 ilimizde 4-6 Mart 2014 tarihleri arası yapıldı. Karaman gurubunun bulunduğu Anadolu’nun Yıldızları Gurup maçları Afyon’da yapıldı. Yarışmalarda Yıldız Bayan Taekwondocularımız 3 birincilik 2 ikincilik alarak yarı finallere katılmaya hak kazandılar. Yarı Finallerin Kayseri’de 14-16 Mart 2014 tarihinde yapılacağı açıklandı.

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN