Kilis’ten Konukları Vardı
Kilis’ten Konukları Vardı
İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, kardeş il Kilis Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yönetici ekibini konuk etti.
24.4.2014 16:43:20

Görevine yeni başlayan Kilis Genel Sekreteri Op. Dr. Halil İbrahim topatan, Kilis Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Gökhan Unutmaz, Müdür Yardımcısı Mustafa Özdaş, Uzman Rıdvan Gökçek, Kilis ADSM Dt. Murat Kırşanlı ve Birim Sorumlusu Abdullah Albaş, Karaman’ ı tanımak ve yapılan çalışmaları yerinde görmek istediklerini belirterek ziyaretimize geldiler.
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Nuriye Ulu ziyaretle ilgili verdiği bilgide, “Bizler de ilk olarak kurumumuzun toplantı salonunda çalışmalarımız ve hastanelerimiz hakkında ufak bir sunum yaptık ve yeni yapılan devlet hastanemizi gezdirdik. Ardından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizi ziyaret eden ekip, akşam yemeğinden sonra odalarına çekildi. Ertesi gün ise hemen hemen tüm idarecilerimizin de katıldığı gezi turumuz, Taşkale Manazan Mağaraları ziyaretimiz ve İncesu Mağaraları gezimiz ile devam etti. Yeşildere’ de öğle yemeği arası veren ekip, son olarak Karaman Tartan Evi ziyaretinden sonra yolcu edildi. Kilis Genel Sekreterliği ekibi; oldukça keyifli, güzel ve eğlenceli vakit geçirdiklerini, emeği geçen herkese çok teşekkür ettiklerini, en kısa zamanda bizleri de beklediklerini söylediler. Bizler de kardeş ilimiz Kilis Genel Sekreterliği ve idareci ekibine çok teşekkür eder, kapımızın kendilerine her zaman sonuna kadar açık olduğunu belirtiriz” dedi.

 Kilis’ten Konukları Vardı
 Kilis’ten Konukları Vardı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN