Atletizm İç Anadolu Grup Yarışmaları Tamamlandı
Atletizm İç Anadolu Grup Yarışmaları Tamamlandı
Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2014 yılı Atletizm Geliştirme Projesi İç Anadolu Grup Yarışmaları gerçekleştirildi.
28.4.2014 16:17:19

Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan Atletizm Geliştirme Projesi İç Anadolu Grup Müsabakası Kırşehir Petlas koşu parkurunda yapıldı. Yarışma 1500 metre ve 2000 metre de, ferdi ve takımlar klasmanında yapılmış olup 9 İl'den 36 takım ve toplamda 132 sporcu katıldı.
Atletizm geliştirme projesi kapsamında düzenlenen yarışmalara ilimizi temsilen 12 sporcu katıldı. Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü atletizm milli takım antrenörleri Murat Yurdadön ve Mevlüt İnanır eşliğinde mücadele eden atletizm eğitim merkezi sporcuları, ferdi klasmanda Furkan Yandı’nın 2.’lik derecesi ve Takım halinde 3.’lük dereceleriyle Adana’da düzenlenecek olan final yarışlarına katılma hakkı elde etmişlerdir.
Atletizm Geliştirme Projesi 5. Bölge Kros Yarışları Sonuçları
Ferdi Sıralaması
1500 Metre Kızlar
1. Şevval ÖZDOĞAN / NİĞDE
2. Urkuş IŞIK / KIRŞEHİR
3. Sema SAYGISIZ / KIRIKKALE
1500 Metre Erkekler
1. Mehmet Eren CANTÜRK / ANKARA
2. Furkan YANDI /KARAMAN
3. Hamza KARAKAŞ / ESKİŞEHİR
2000 Metre Kızlar
1. İnci KALKAN / AKSARAY
2. Tuğba MIHÇI / NEVŞEHİR
3. Hayriye B. KADIOĞLU / ANKARA
2000 Metre Erkekler
1. Batuhan AĞIL / AKSARAY
2. Berat KÖKTAŞ / ANKARA
3. Ali Can BULUT / ANKARA
Takım Sıralaması
2000 Metre Erkekler
1. ANKARA - İhsan Enes YALÇIN
Berat KÖKTAŞ
İsmail Taha AKDEMİR
2. AKSARAY - Batuhan AĞIL
Serkan CAN
Kazım BOZKURT
3. KIRIKKALE - Berat YEŞİLYURT
Abdulkadir EREN
Ömer DEMİRCİ
2000 Metre Kızlar
1. AKSARAY - İnci KALKAN
Songül KARTAL
Rabia ÇEVİK
2. ANKARA - Hayriye B. KADIOĞLU
Aylin ÖZKÖK
Sinem OKTAR
3. KIRIKKALE - İlknur ONAY
Elifnur ŞAHİNGÖZ
Gizem B. ALTINYURT
1500 Metre Erkekler
1. KONYA - Özkan GÖRAL
Özcan GÖRAL
Yücel KUTLUK
2. ESKİŞEHİR - Hamza KARAKAŞ
Yusuf İslam KARATAY
Onur AYDIN
3. KARAMAN - Furkan YANDI
Tolgahan TOPAL
Mustafa TALAŞ
1500 Metre Kızlar 1. NİĞDE - Şevval ÖZDOĞAN
Şuheda Nur BAŞER
Sevilay İNAN
2. AKSARAY - Sevim ALTAN
İlayda AYRANCI
Hatice BALKIR
3. KONYA - Aysun ÜNALER
Ece TAŞ
Halime BALKAN

 Atletizm İç Anadolu Grup Yarışmaları Tamamlandı
 Atletizm İç Anadolu Grup Yarışmaları Tamamlandı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN