Karaman’da Spor Programının Çekimlerine Başladık
Karaman’da Spor Programının Çekimlerine Başladık
İlimizde yaşayan ve özellikle futbola gönül vermiş kişi ve kuruluşların görüşlerini alarak bir belgesel hazırlayan KGRT çalışmalarını hızlandırdı.
4.2.2013 10:58:19

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilimizin sevilen sayılan simalarından Karaman’ı fotoğraflarla belgeleyip geleceğe miras bırakan Foto Renk Mustafa Koçak abimizin hazırlayıp sunduğu “Karaman’da Spor” programının çekimleri yapıldı.
Bu konuyla ilgili olarak kendisinden bilgi edindiğimiz Koçak, “Uzun zamandan beri düşündüğüm bu belgeseli Karaman’da halen yaşayan ve futbola gönül vermiş kişi ve kuruluşları sırasıyla çekeceğiz. Gençlik yaşamlarında Karamanspor’da başarılı futbol hayatları olan emekli öğretmenlerimizden Zeynel Beyhan ve yine emekli öğretmenlerimizden gardaşım Mehmet Erdil’le konuştuk. Bu belgeselimiz sadece futbolla kalmayacak Karaman’ın geçtiğimiz yıllardaki kültürünü, eğitimini ve sosyal yaşamını da gözler önüne dökecek. Bu konuda Karamanlı hemşerilerimizden de yardım bekliyorum. Bildiklerini, gördüklerini bizlerle paylaşmalarını istiyorum” dedi.
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN