Selma Geçer Ve Orhan Ölmez, Karamanlıları Coşturdu
Selma Geçer Ve Orhan Ölmez, Karamanlıları Coşturdu
İlimiz Valiliği ve Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 19 Mayıs özel çekilişi kapsamında yapılması düşünülen ve Soma faciası nedeniyle ertelenen halk konseri yapıldı.
31.5.2014 18:11:17

Kâzımkarabekir Spor Salonu’ndaki konseri Vali Murat Koca, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Akış, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ile çok sayıda vatandaş izledi. Konserde sahne alan Orhan Ölmez ile Selma Geçer, salonu dolduranlara söyledikleri şarkılarla neşeli anlar yaşattı.
TRT Türk Halk Müziği sanatçısı Selma Geçer, seslendirdiği türkülerle salonu coştururken, Fantezi müziğin sevilen sesi Orhan Ölmez, hem sempatikliği hemde geniş repertuarı ile tüm salonu ayağa kaldırdı.
Sanatçı Orhan Ölmez, “Baba tarafım Sivaslı olduğu için bende bu yörenin çocuğu sayılırım. Karaman Anadolu’nun ortasında bozulmadan kalmış güzel illerimizden birisi. Burada olmaktan, Karamanlılarla aynı havayı teneffüs etmekten son derece mutluyum. Bu geceyi organize eden başta Karaman Valimiz Sayın Murat Koca olmak üzere Milli Piyango İdaresine ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Selma Geçer Ve Orhan Ölmez, Karamanlıları Coşturdu
 Selma Geçer Ve Orhan Ölmez, Karamanlıları Coşturdu
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN