Garanti’den Esnafın Yüzünü Güldürecek Anlaşma
Garanti’den Esnafın Yüzünü Güldürecek Anlaşma
Garanti Bankası, Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’yle imzaladığı kredi anlaşması kapsamında, üyelere uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi verecek.
3.7.2014 16:09:15
Garanti Bankası Yunus Emre Caddesi Şube Müdürü Defne Demirhan ile Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yenilmez’in 2 Temmuz Çarşamba günü imzaladığı anlaşma sayesinde birlik bünyesinde faaliyet gösteren 16 esnaf odalarına kayıtlı işletmeler, Garanti’nin kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden uygun koşullarla faydalanabilecek. İşletmeler, kendilerine sunulan özel fırsatlar dâhilinde, ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası Şubelerinden alabilecek. Kadın girişimciler ve işini yeni kuran işletmelere ise daha uygun koşullarda kredi seçenekleri sunulacak.
Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Yenilmez yaptığı açıklamada, “Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz ile Garanti Bankası Karaman Yunus Emre şubesi arasında imzaladığımız sözleşme ile odalarımıza kayıtlı esnaflarımıza özel düşük faizli 20 bin liraya kadar kefilsiz belgesiz uygun kredi verilecek. Esnaf ve sanatkârlarımız odalarından alacakları üyelik belgesi ile Garanti Bankası Yunus Emre şubesine müracaat ederek kredi imkânlarından faydalanabileceklerdir” dedi.
 Garanti’den Esnafın Yüzünü Güldürecek Anlaşma
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN