Mara Yolu Bayrama Hazır
Mara Yolu Bayrama Hazır
Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin muhtelif mahalle ve caddelerinde asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce altyapı çalışması yapılan Mara yolunda asfalt serim çalışması başlatıldı.
24.7.2014 16:43:04
Başkan Çalışkan: “Bütün Yatırımlar Daha Modern Bir Karaman İçin”
Çalışmalar hakkında bilgi veren Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belirli bir program dâhilinde altyapısı tamamlanan mahallelerde yol ve kaldırım çalışmalarının yürütüldüğünü belirterek: “Bütün yatırımlarımız daha modern bir Karaman için. Serilen tonlarca asfalt, yeni yapılan kilometrelerce kaldırım Karaman’ın hem bu günü için önemli hem de yarını için önemli bir yatırım. İlimiz bölgenin hızla gelişen yerleşimlerinden birisi. Belediye olarak biz bu hızlı gelişimi en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için üzerimize düşen çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz.
Yeni Mahalle de kısa süre önce eskiyen tüm içme suyu hattı ve kanalizasyon altyapısını yeniledik. Şu anda bölgede devam eden kaldırım çalışmalarına ilaveten bugün de Mara yolunda asfalt serimine başlandı. Eskisinden çok daha modern bir görünüme kavuşacak olan Mara yolunu Ramazan Bayramına kadar tamamlamak istiyoruz” dedi.

 

 
 Mara Yolu Bayrama Hazır
 Mara Yolu Bayrama Hazır
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN