Karaman Belediye Spor Da Kupa Heyecanı
Karaman Belediye Spor Da Kupa Heyecanı
Ziraat Türkiye Kupası’nda ilimizi temsil edecek olan Karaman Belediye Spor, ilk ciddi sınavına 3 Eylül Çarşamba günü çıkıyor.
2.9.2014 18:11:13

Ziraat Türkiye Kupası’nda Uşak Sportif Gençlikspor ile eşleşen Karaman Belediye Spor, 3 Eylül Çarşamba günü saat 16.00’da ön eleme maçına çıkacak. Kemal Kaynaş Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmada galip gelen taraf, 3 tur şeklinde yapılacak olan bir üst tura çıkacak. Grup aşaması ise dörderli sekiz grupta oynanacak ve gruplarında ilk iki sırayı alan 16 takım bir üst tura yükselecek. Tek maç eleme usulüne göre ve grup birincilerinin sahasında oynanacak olan son 16 turunu, çift maç eliminasyon sistemiyle oynanacak çeyrek final ve yarı final müsabakaları takip edecek. Final ise 3 Haziran 2015 tarihinde Bursa'da oynanacak.

2013-2014 Türkiye Kupası’nda 2 tur geçerek 3. turda Ankaragücü’ne elenen Karaman Belediye Spor, geçtiğimiz yıl yaşattığı başarıyı bu yıl da tekrar etmek istiyor. Hazırlıklarını Nevşehir’de yaptığı kampta tamamlayan Karaman Belediye Spor kulübü, tüm taraftarları yarın oynanacak önemli mücadeleye destek olmaya davet etti.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN