Çarşı Grubu’ndan Emniyet Müdürü Şahne’ye Ziyaret
Çarşı Grubu’ndan Emniyet Müdürü Şahne’ye Ziyaret
Beşiktaş Çarşı Karaman Grubu, Beşiktaş Kongre üyesi ve taraftarı olan İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne`yi makamında ziyaret etti.
20.1.2015 17:22:43

Ziyarete Çarşı Karaman Başkanı Burak Sayın, Ünibjk Başkanı Halil Dikici, Tribün Abisi İsmet Balıkçı ve Onursal Başkan Şevket Varol katıldı. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette Çarşı Karaman Grubu Onursal Başkanı Şevket Varol, “Sayın müdürüm yoğun programınızda bizleri kabul edip vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz. Öncelikle sizden özür diliyoruz yaklaşık bir yıldır ilimizde görev yapıyorsunuz biz sizin Beşiktaşlı olduğunuzu yeni öğrendik gecikmiş ziyaretimiz için bizleri maruz görün, bundan sonraki süreçte sizlerin maddi ve manevi desteğinizi bekliyoruz. Birlikte maç izlemek bizleri mutlu eder” dedi.

Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ise ziyaretten dolayı memnun olduğunu, sporun dostluk kardeşlik içerisinde yürütülmesi gerektiğini, Karaman’da taraftar gruplarının faaliyetlerini bu doğrultuda gerçekleştirmeleri gerektiğini ifade ederek, “Sadece Beşiktaş taraftarı değil aynı zamanda kongre üyesiyim, sizlerle birlikte maç izlemek beni de mutlu eder en kısa sürede bunu gerçekleştirelim” dedi. 
Ziyaret, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne'ye Çarşı atkısı hediye etmesi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Haber Merkezi)
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN