Beslenme Ve Diyet Uzmanı Serap İncedal Hasta Kabulüne Başladı
Beslenme Ve Diyet Uzmanı Serap İncedal Hasta Kabulüne Başladı
İlimizin tanınmış simalarından Dilkent Yemek Fabrikası sahiplerinden Ahmet İncedal’ın kızı Beslenme ve Diyet uzmanı Serap İncedal, Karaman Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladı.
28.1.2015 17:09:43

İncedal gazetemizi ziyaret ederek uzmanlık alanı ve kendisi hakkında verdiği bilgide, “Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdikten sonra yine aynı üniversitede yüksek lisansımı yaptım. Bebek ve Çocuk Beslenmesi Kursu, Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu, Diyabette Beslenme Kursu, Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumu, Obezitede Beslenme Semineri ve Beslenme ve Diyet ile ilintili birçok kongre, seminer ve panele dinleyici olarak katıldım. Bireyin farkındalığını artırarak yaşamdaki isteklerinin netleşmesini, amaçlarının belirlemesini, hedeflerine doğru verimli adımlarla ilerlemesini ve yaşamdan keyif almasını sağlamak amaçlı yaşam koçluğu eğitimi aldım. İstanbul’da Özel Erdem Çakmak Hastanesinde çalışırken memleketim Karaman’da hemşerilerime hizmet vermek amacıyla Karaman Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladım” dedi.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Serap İncedal’ın, Karaman diyetinde batırık da, mayalı da olduğunu belirten yazısını gazetemizin 6. sayfasında okuyabilirsiniz. (K. Sesi)
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN