Türk Dilinin Başkenti Karaman “Marka Kent “ Olma Yolunda Logosunu Seçiyor!
Türk Dilinin Başkenti Karaman “Marka Kent “ Olma Yolunda Logosunu Seçiyor!
Her geçen gün gelişip büyüyen Karaman marka kent olma yolunda yeni logosunu seçiyor. Vali Murat Koca ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan yeni bir tanıtım kampanyası ve bu kampanyayı temsil edecek yeni bir logo ve kurumsal kimlik arayışına girdi.
16.3.2015 17:30:10

Marka kent olma yolunda ilk adım, Karaman’ın kültürel ve tarihi değerlerini, ticari ve turizm potansiyelini ve her anlamda “yükselen bir değer” olmasını yansıtacak yeni bir logo seçimine gidilecek. Bu konuda halkın görüşlerini de önemseyen yöneticiler logo seçimiyle ilgili olarak bir anket düzenledi.

Vatandaşların görüşlerini bildirebilecekleri ve seçimlerini yapabilecekleri www.karamanlogosunuseciyor.com web adresine girerek beğendikleri ve Karaman’ı Marka Kent olma yolunda temsil edeceğine inandığı logoya oy verebilecek.

ark’taki Kültür Günleri programlarının hem bir ilk olacağını hem de ilgiyle izlenecek verimli bir organizasyon olacağını sözlerine ekledi.

Taşkale Köy Seyirlik Oyun Ekibi’nin gösterileri ile devam program açılışın yapılmasının ardından, katılımcıların Karaman Düğünpark Hilal Salonu’ndaki Ressam Yazdani, eski Mekke-Medine fotoğrafları, Kur’an-ı Kerim, Gençliğe Kurulan Tuzaklar, Gönülden Yansımalar ve Kutsal Emanetler sergileri, kitap satışı reyonları ve gıda kermesi ziyaretleri ile devam etti.
Karaman Kültür Günleri kapsamında ilk gün Mustafa Yılmaz 'Yakaran Gönüller' konulu, 
Salih Gülen 'Çanakkalen’in Birleştirici 100’ü' konulu birer sunum yaptılar.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN