Eğitimin Müdürü İle Gönüllüsü Buluştu
Eğitimin Müdürü İle Gönüllüsü Buluştu
Geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, eğitim gönüllüsü ve eğitime yaptığı yatırımlarla örnek olan Bifa A.Ş. Onursal Başkanı Yılmaz Babaoğlu ile bir araya geldi.
28.3.2013 18:18:08

İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ve Şube Müdürü Abdurrahman Kurt ilk olarak Bifa A.Ş.’ ye yapılan ziyarette, Onursal Başkan Yılmaz Babaoğlu ve Genel Müdür Mustafa Pınarbaşı ile bir araya geldi.
Daha sonra Babaoğlu Koleji’nde temaslarını sürdüren Sultanoğlu, burada Bifa eğitim koordinatörü Ali Konukseven, Babaoğlu Koleji kurucu temsilcisi Hilmi Erdoğdu ve okul müdürü Mustafa Ün ile görüşmelerine devam etti. Babaoğlu Koleji’ nin eğitim felsefesi ve kuruluş amacından bahseden Yılmaz Babaoğlu, “Amacımız, iyi insan yetiştirip, bu nitelikli bireylerin ülkemize faydalı sağlamasıdır” dedi.
Okul öğretmenleri ve öğrencileri ile tek tek ilgilenen Sultanoğlu, okul öğretmenlerine, öğrencilerin hem sayısal verilerini hem de kişilik özelliklerini dikkate alarak iyi insanlar yetiştirmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu. Ziyaret, Sultanoğlu’nun İngilizce, vatandaşlık, müzik ve zekâ oyunları derslerindeki öğrencilere bu derslerin önemini anlatması ile son buldu.
Okul müdürü Mustafa Ün:” İlimizde eğitim-öğretimin başındaki insan, müdürümüz Sayın Asım Sultanoğlu ve bir eğitim gönüllüsü olan Sayın Yılmaz Babaoğlu’ nu okulumuzda görmek, onlarla sohbet etmek son derece keyifli oldu. Ziyaretten dolayı il milli eğitim müdürümüze, şube müdürümüze ve kurucumuza okulumuz adına çok teşekkür ederim.” dedi.
Ayrıca İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Selmani Karaçam ve şube müdürü Adem Sarnıçlı da okulumuzu ziyarette bulundular.
 

Eğitimin Müdürü İle Gönüllüsü Buluştu
Eğitimin Müdürü İle Gönüllüsü Buluştu
Eğitimin Müdürü İle Gönüllüsü Buluştu
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN