Performans Spor Kulübünden Bir Altın Madalya Daha
Performans Spor Kulübünden Bir Altın Madalya Daha
Türkiye Taekwondo Federasyonu faaliyet proğramında yer alan Poomse Türkiye Taekwondo Şampiyonası 27-31 Mart 2013 tarihleri arası Sinop ilinde yapıldı. Şampiyonaya 30 ilden 210 Bayan 190 Erkek olmak üzere toplam 400 sporcu katıldı.
4.4.2013 18:12:49

Taekwondo İl temsilcisi Ali Can Şampiyona ile ilgili açıklamasında, “Karaman ilimizi sporda başarı ile bugüne kadar temsil etmeye çalıştık. Bundan sonrada bütün çabamızla bu başarıyı daha yükseklere taşımak için üzerimize düşen sorumluluk bilinci ile çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kulübümüz sporcusu Selahattin Şahin bu şampiyonada da birincilikle bitirerek altın madalya kazandı 2013 yılı içerisinde yapılacak olan Avrupa ve Dünya Taekwondo Poomse Şampiyonalarına gitmeyi garantiledi. Daha önce Avrupa ve Dünya dereceleri bulunan sporcumuzun yine ilimiz ve ülkemiz adına madalya kazanacağına yürekten inanıyoruz. 2013 yılı içerisinde Gençler Türkiye Şampiyonası Marmaris’te Nisan Ayı sonunda başlayacak bu şampiyonada yarışacak olan Milli sporcularımız ve Yıldızlarda Avrupa şampiyonumuz Selahattin ve Selçuk Akbaş kardeşler ile tekrar Avrupa şampiyonluğu hedefliyoruz” dedi.
Kupalar ile birlikte Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret
Taekwondo İl temsilcisi Ali Can ve antrenörlerden İbrahim Kafalı ve Sadullah Bacaksız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan yeni il Müdürümüz Mustafa Elduran’ı makamında ziyaret ederek alınan son başarıları ve bu şampiyonalarda kazanılan kupalarını sundular. İl temsilcisi Ali Can İl Müdürüne 2013 ile ilgili yapılan faaliyetler ve yapılacak olan şampiyonalar hakkında bilgi verdi.
Can, “Aldığımız bu başarılarda bizleri maddi ve manevi hiç yalnız bırakmayan Sponsorumuz Duru Bulgur yönetimine Velilerimiz ve Sporcularımız adına teşekkür ediyorum dedi.
 

Performans Spor Kulübünden Bir Altın Madalya Daha
Performans Spor Kulübünden Bir Altın Madalya Daha
Performans Spor Kulübünden Bir Altın Madalya Daha
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN