Ermenek Gençlik Spor Final Maçlarına İyi Başladı
Ermenek Gençlik Spor Final Maçlarına İyi Başladı
Temsilcimiz Karaman Ermenek Gençlik Spor takımı Bayan Voleybol 3. Lige yükselme Final Grup maçlarına iyi başladı.
16.4.2013 12:51:20

İlk müsabakasını hafta sonu Niğde Spor Salonunda oynayan bayanlar, Aksaray Gençlik Takımını 25–12, 25–13 ve 25–12 lik skorlarla set vermeden 3–0 aldı. İkinci Müsabakasında Adana İdman Yurdu ile Pazar günü saat 16.00 da karşılaşan temsilcimiz, 25–14, 25–8 ve 25–15 lik setlerle 3–0 maçı zorlanmadan kazandı. Maçtan sonra 3. Ligi garantileyen kızlarımızın kupayı Karaman’a getirmesi için iki müsabaka daha kazanması gerekiyor. Takım kaptanı Cansu Ceylan "Geçen yıl oynadığım takımıma karşı oynadım. Yeneceğimizi biliyordum, kendimize güvenimiz tam. İyi bir ekip olduk. Bu galibiyetle şampiyonluk yolunda önemli bir adım atarak başladık. 16 Nisan'da Karaman'a kupayı getireceğiz inşallah. İlk iki maçı zorlanmadan kazanarak bu gruplara katılan takımların üzerinde bir ekip olduğumuzu ispatladık." dedi.
Başkan Yusuf Ünalan’da maçları değerlendirerek; “Önemli olan Karaman’ımızı tanıtmak ve ismini duyurmak. Biz yönetim olarak takımımıza güveniyoruz. İnşallah iki maç sonunda kupaya ulaşarak Karaman’a bir 2. Lig takımı hediye edeceğiz.” dedi.
Ermenek Doğa ve Su Sporları bayan basketbol takımının bugün oynayacağı final müsabakasında rakibi çok büyük sürpriz olmazsa Toros Spor olacak.
 

Ermenek Gençlik Spor Final Maçlarına İyi Başladı
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN