Aranacak Kelime:

 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

TIBBİ ATIK KOVA, POŞET VE ELDİVEN ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Yurt Karantinasında Kalan Kişi Sayısı 7 Oldu

Geçtiğimiz hafta vaka sayısında ilk beşte yer alan Karaman İlinde yükselen vaka sayılarının önüne geçmek adına ek tedbirler uygulanmaya devam ediyor.

DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ/KONYA

Karaman Merkez Yollarbaşı Göleti Sulaması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi A5, A6 ve C1 Blokları Teras Çatılarına Polyurea Su Yalıtım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

Kazımkarabekir İlçe Entegre Hastanesi Doğalgaz Dönüşüm İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

T.C. KARAMAN İCRA DAİRESİ 2018/5950 ESAS

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:

KARAMAN BELESİYESİ SU ve KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ

HDPE İçmesuyu Borusu ve Koruge Boru mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

T.C. KARAMAN İCRA DAİRESİ 2018/588 TLMT.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

KARAMAN ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ

KARAMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NÜKLEER TIP MERKEZİ YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

MERKEZ EĞİLMEZ KÖYÜ 1 KISIM YAS PROJESİ YAPIM İŞİ

MERKEZ EĞİLMEZ KÖYÜ 1 KISIM YAS PROJESİ YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

12345678910...

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN