Özel Karaman Hastanesi’nden Hemşireler Günü Etkinliği
Özel Karaman Hastanesi’nden Hemşireler Günü Etkinliği
Eski adı Mümine Hatun olan Özel Karaman Hastanesi yönetimi 12 Mayıs Hemşireler günü nedeniyle Kent Otel’de bir yemek verdiler.
13.5.2017 18:29:41

Yemeğe Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Hasan Arslan, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Musa Şahin, Özel Karaman Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat ile hemşireler ve sağlık çalışanları katıldı.
Yemek sonrasında konuşan Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Musa Şahin, “Karaman’da sağlık alanında özel ya da kamu bizim için fark etmiyor. Sağlık hizmeti sunan, vatandaşa hizmet eden her kurum bizim değerlidir. Bu anlamda biz elimden gelen desteği her zaman sağlama noktasında yanınızda olacağız. Bugün bu etkinliği düzenleyen Özel Karaman Hastanesi yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah başarılı ve muaffak olurlar” dedi.
Özel Karaman Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Polat’da, “Bu anlamlı günde davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bana göre bir doktorun muayenesi 10-15 dakika yada yarım saat sürer. Daha sonra ihtiyaç sürerse hastasını ya yatırır yada taburcu eder gönderir. Ama benim için burada 24 saat boyunca bir hemşirenin emeğinin sağlık çalışanlarının önemi büyüktür. Hemşire yeri geldiği zaman hastanın mamasını verir, yeri gelir onunla arkadaş olur. Ben özellikle hemşirelerimize, ebelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Program müzik ve eğlenceyle devam etti.
 

Özel Karaman Hastanesi’nden Hemşireler Günü Etkinliği
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Kgrt Karaman Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN