İlçelerin Sağlık Hizmet Yapısını Masaya Yatırdılar
İlçelerin Sağlık Hizmet Yapısını Masaya Yatırdılar
İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, hizmet başkan ve yardımcıları Taşeli’de bulunan sağlık tesislerinde görevli çalışanlarla ayrı ayrı düzenlenen toplantılarda bir araya gelerek,
13.12.2019 11:22:53
İlçelerin sağlık hizmet yapısını masaya yatırdılar. İl Sağlık Müdürü, bölgede görevli personel ve yöneticilerle bölge sağlığı adına yapılması planlanan projeler konusunda fikir alışverişinde bulundular.
 
Karaman Merkezde ve tüm ilçelerde olduğu gibi Taşeli bölgesinde de sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek, ihtiyaçları ve sorunları tespit etmek amacıyla birim birim değerlendirme ve istişare toplantıları yaptıklarını vurgulayan Dr. Kurşun, “Karaman sağlığı adına hizmet sunan her birim bizler için önemlidir. Hiçbiri diğerinden daha geri değildir. Bu nedenle bütün çalışanlarımızı dinleyelim, bütün birimlerimizle bir araya gelelim ve yaşanılan aksaklıkları konuşalım istedik. Bölgemiz sağlık kuruluşlarının yöneticileri önderliğinde ortaya konulmuş vizyonları görmek de bizleri mutlu etti. Dedi.
 
Müdür Kurşun’a bölge ziyareti esnasında İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Cemal Korkmaz ve Destek Hizmetleri Uzmanı Batur İlyas Kapıdaş eşlik etti. 
İlçelerin Sağlık Hizmet Yapısını Masaya Yatırdılar
İlçelerin Sağlık Hizmet Yapısını Masaya Yatırdılar
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN