Mümine Hatun Hastanesi Başhekimliğine Aslan Getirildi
Mümine Hatun Hastanesi Başhekimliğine Aslan Getirildi
İlimizde sağlık sektöründe hizmetlerini sürdüren Özel Karaman Mümine Hatun Hastanesi’nin yönetim kadrosunda değişiklik yapıldı.
17.5.2014 16:44:51

Yaklaşık 9 ay önce hastanede Genel Cerrahi Uzmanı olarak göreve başlayan Doç. Dr. Ahmet Aslan, hastanenin Başhekimliğine getirildi.
Başhekim Doç. Dr. Ahmet Aslan, 9 ay önce geldiği Karaman’da görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek, “Karaman’ı ve Karamanlıları gerçekten çok sevdim. Burada isteyerek gönüllü bir şekilde çalışıyorum. Güzel şeyler yaptığımıza inanıyorum. Bu güzellikler dolayısıyla hastane yönetimimiz tarafından Başhekimliğe layık görülmem benim açımdan onur verici bir durum. Hastanemizde çok kaliteli, deneyimli bir kadromuz var. 7/24 saat hizmet vermeye çalışıyoruz. Kadromuza Dahiliye Uzmanımız Rıfat Bozalan yeni katıldı. Kendisi çok deneyimli ve güvendiğimiz bir arkadaşımız. Çok iyi referanslarla geldi. Bu kısa dönem içinde çok uyumlu bir çalışma ortamımız oldu. Hastane yönetimimizin yatırımları da devam edecek” dedi.
Dahiliye Uzmanı Rıfat Bozalan’da, Karaman’a Çanakkale’den geldiğini ifade ederek, “Daha önce 6 yıl özel sektör deneyimim var. Şuan Karaman’da bulunmaktan son derece memnunum. Gerek havası atmosferi, gerekse insanından çok memnun kaldım. Hastalarımızla diyalogumuz gayet iyi. Karaman’da iç hastalıkları adına yeni yaklaşımlar, yeni tedaviler ortaya koyma iddiasıyla geldik. Buraya müspet katkımız olacağı kanaatindeyiz. İnsanlara faydalı olma amacındayız. Karaman çok güzel asude bir Anadolu şehri. Karaman’da şeker hastalığı rahatsızlığı çok fazla. Bunlar öncelikle iç hastalıkları dalının uzmanlık alanı. Ayrıca enfeksiyon hastalıkları, geçmeyen ateş ve bağırsak rahatsızlıkları, geçmeyen bulantılar ve mide ağrıları rahatsızlıklarının tedavisinde ciddi anlamda katkımız olacağına inanıyorum. Geçmeyen öksürük çok yaygın toplumumuzda. Onunla alakalı özel yaklaşımlarımız var. Yüksek tansiyon, guatr, akciğer, karaciğer rahatsızlıkları çok az bir ilaçla çözdüğümüzü söyleyebilirim” dedi.

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN