Karaman Gevher Hatun Koleji’nin AVM’deki Sergisini Konuşuyor
Karaman Gevher Hatun Koleji’nin AVM’deki Sergisini Konuşuyor
Gevher Hatun Koleji öğrencilerinin eserlerinden oluşan “Geleneksel Yıl Sonu sergisi” Makro Alışveriş Merkezi’nde açıldı.
26.5.2014 16:40:30

Okul açılışından bu yana Görsel Sanatlar öğretmeni Emel Cirit eşliğinde yaratıcılıklarını konuşturan tüm yaş seviyelerindeki öğrencilerin oluşturdukları onlarca eserler alışveriş merkezine zor sığdı. Gevher Hatun Koleji öğrencilerinin yaratıcılıkları her yıl olduğu gibi bu yılda Karaman halkının beklentisi oldu.
Geçtiğimiz ay gerçekleşen Boyama Şenliğinde açılan Fen Bilimleri, Görsel Sanatlar ve Akıl Oyunları stantları yoğun talep üzerine sergiye de taşındı. Öğrencilerin farklı malzeme, teknik ve ifade biçimleriyle özgürce yaptıkları çalışmalar şimdi de Karaman’ın güzide halkının beğenisine sunuluyor. Serginin açılışını Genel Müdür Musa Angıl ile öğrenci velisi Ferhat Aygün gerçekleştirdi.
Okul Müdürü Ali Celal Öztan “2013–2014 Eğitim Öğretim yılında Anasınıfından başlayan ve 8.sınıfa kadar devam eden öğrencilerimizin akademik derslerden; müziğe, spordan sanata tüm alanlardaki gelişimlerini çok önemsiyoruz. Açılan bu karma sergi ile öğrencilerin Görsel sanatlar alanındaki yeteneklerini keşfetmek bizim görevimiz, emeği geçen tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum” dedi.

 Karaman Gevher Hatun Koleji’nin AVM’deki Sergisini Konuşuyor
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN