Gençlik Spor Bisiklet Takımı 2. Oldu
Gençlik Spor Bisiklet Takımı 2. Oldu
14-18 Mart 2013 tarihleri arasında Muğla’da yapılan 100. Yıl Muğla Bisiklet Yarışlarında Barış Ünlü, Mesut Tekin, Abdullah Türkmen ve Devrim Ardıç’tan oluşan Gençlik Spor Bisiklet Takımı 2. olarak büyük bir başarıya imza attı.
20.3.2013 18:18:03

Yarışmalarda Birinciliği Bolu Gençlik ve Spor kulübü, ikinciliği Karaman Gençlik ve Spor Kulübü alırken, üçüncülüğü Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi kazandı. Gençlik Spor Kulübü Takımı bu başarısı ile Türkiye genel klasmanında da 2. sıraya yükseldi.
Bisiklet İl Temsilcisi Barış Ünlü, “Ağır iklim şartları altında yapılan yarışmalarda büyük bir mücadele ortaya çıktı. Özellikle ilk üç sıra için yarışan Bolu, Karaman ve Kıbrıs arasındaki mücadele izleyicileri bile coşturdu. Türkiye bisikletinde Karaman her geçen gün ağırlığını daha fazla hissettirmektedir. 2013 sezonuna Gençlik ve Spor Kulübü, Belediye Spor Kulübü ve Performans Spor kulübü olarak 3 kulüp halinde katılan Karaman bisikleti, katıldığı her klasmanda Türkiye il 3 ünü hedeflemektedir. Gerek Türkiye Şampiyonasında ve gerekse Türkiye genel klasmanında hedefimiz 3 kulübümüze de Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye genel klasmanı ilk 3 kupalarından bir tanesini getirmektir. 2013 genel klasmanında iki yarış geçilmiş ve takımlarımızın hedeflerinde bir aksama görülmemiştir. 2013 sezonunun bitiminde Türkiye şampiyonasından 3 kupa ve Türkiye genel klasmanından 3 kupa olmak üzere 6 kupayı Karamanımıza ve Karamanlı hemşerilerimize getireceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Çalışmalarımızda bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Kasım Aydoğdu’ya teşekkürlerimizi sunmak isterim” dedi.
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: KGRT Karaman Haber | Karaman Haber | Karaman'ın Sesi | Karaman Son Dakika | Ermenek | Ayrancı | Kazımkarabekir | Başyayla | Sarıveliler © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN