Saray Bisküvi’nin Yeni Ürünü Tatpare Beğenildi
Saray Bisküvi’nin Yeni Ürünü Tatpare Beğenildi
İlimiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren gıda sektörünün önde gelen markalarından Saray’dan yeni bir tat daha. Tatpare’nin 160 gram ambalajlarda sunulan üzümlü, karışık meyveli, kakaolu mozaikten sonra kakaolu çeşidini de çıkaran Saray, tüketiciler tarafından çok beğenildi.
29.11.2012 12:07:35

Gıda sektörünün ilk üç markası arasında yer alan Saray 'dan yeni bir tat daha. Pazarda 400 'den fazla ürün çeşidi ile yer alan ve her geçen gün ürün çeşidini zenginleştiren Saray, Tatpare markası ile baton keklerde yeni bir tat olan kakaolu ürününü tüketicilerin beğenisine sundu.
Üzümlü, karışık meyveli, kakaolu mozaik çeşitlerine yeni olarak kakaoluyu da ekleyen Tatpare 'nin, yeni çeşidi ile çay ve kahve saatlerinde tüketicilerin vazgeçemeyeceği ürünler arasında yerini alacağı belirtiliyor.
Saray Holding 'in pazarlama şirketlerinden Trend Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama AŞ Genel Müdürü Nedret Özel, “Tüketicilerimizin ürünlerimizden keyif almasını ve güvenle tüketmesini sağlama anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenilikçi, farklı ürünlerle hizmet sunma konusunda öncü olma ilkemiz doğrultusunda tüketicilerimize yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz” dedi.
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN