Çatak Köyü, Turnuvanın Şampiyonu Oldu
Çatak Köyü, Turnuvanın Şampiyonu Oldu
Haber – Foto: Mehmet Ali Topcu / Rotterdam Karaman’daki engelli vatandaşlarımız yararına düzenlenen, ‘Karaman Köylerarası Futbol Turnuvası’na; Çoğlu, Masdat, Morcallı, Bozkandak, Kılbasan, Sudurağı Madenşehri,Çatak, Akarköy, Kızılkuyu köy takımları katıldı.
26.6.2013 18:30:35

 

İhtiyaç sahibi insanlara (akülü-aküsüz) engelli araba kampanyası ile birlikte kermes düzenlenen gün amacına ulaştı.
Hollanda’nın Vlaardingen kentindeki FC Mozaik futbol tesislerinde gerçekleşen etkinlik sonrası elde edilen gelirle akülü-aküsüz araçlar alınarak, Karaman'daki ihtiyaç sahiplerine gönderilecek.
Mozaik Futbol Kulübü ve Hollanda Kılbasanlılar Dernek Başkanı Zekeriya Arslan, katkıda bulunan misafirlere, gönüllülere, sponsorlara, gösteri maçı için iştirak eden siyasilere ve dernek yöneticilerine teşekkür etti.
İki gurup üzerinden oynanan müsabakalar sonunda finale kalan ve Kızılkuyu köyünü zorlu bir mücadele sonunda 2-1'le geçen Çatak Köyü, bu yılın şampiyonu oldu.
Günün sonunda Karamanlılar karması ile siyasiler ve STK yöneticilerinin yer aldığı takımlar ‘engelleri kaldıralım’ yazılı formalarıyla bir dostluk maçı yaptılar. Maçı dostluk kazandı.
 
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN