Ak Kadınlar Salonlara Sığmadı
Ak Kadınlar Salonlara Sığmadı
AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilatı seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
26.3.2014 16:21:58

Sonuncusu düzenlenen bölge seçim bayanlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Kale Ongun Tesislerinde düzenlenen toplantıya AK Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan, Kadın Kolları Başkanı Emine Şimşek, Kadın kolları yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda bayan katıldı.
Programa telefon bağlantısı ile katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanı Lütfi Elvan kadınlara 30 Mart’ta yapılacak olan seçimin önemini belirtti ve AK Partili kadınların gösterdiği gayretin takdire şayan olduğunu belirterek başarılar diledi.
Kadın Kolları Başkanı Emine Şimşek konuşmalarında, “Değerli arkadaşlarım, Sayın Ertuğrul Çalışkan 3 yıldır Kamil başkanımızın başkan yardımcılığını yapmıştır. Şimdiye kadar yapılan projeler ve hizmetlere yabancı değildir, emeği geçmiştir. Bundan sonrada kaldığı yerden artan bir ivmeyle çalışmalarını sürdürecektir. Karaman'ın Ak Parti belediyeciliği ile nasıl ilerlediğini neler değiştiğini en iyi siz değerli kadınlarımız bilir. 30 Mart seçimlerinde şunu soracaklar size; 'Türkiye'nin ve Karaman’ın siyasi, ekonomik, istikrarı devam etsin mi? yatırımlar devam etsin mi? Türkiye ile beraber Karaman'ın da büyümesi devam etsin mi?' 'Etsin' diyorsanız bunları elbette AK Parti yapacaktır. 30 Mart günü Karaman AK Parti diyecek, Karaman Ertuğrul Çalışkan diyecek” dedi.

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN