Taekwondocular Alanya’da
Taekwondocular Alanya’da
18–24 Şubat tarihleri arasında Alanya’da yapılacak olan büyükler Türkiye Şampiyonasında ilimizi idareci Ali Can ve Milli Takım antrenörü Bekir Türk eşliğinde 14 sporcu temsil edecek.
18.2.2013 14:27:27

Dünya Şampiyonası ve Akdeniz Oyunları için Milli Takımın oluşturulacağı müsabakalara 70 ilden yaklaşık 2 bin sporcunun katılımı bekleniyor.
Milli takım Antrenörü Bekir Türk yaptığı açıklamada, müsabakanın kendileri için önem taşıdığını ve müsabakanın çok zorlu geçeceğinin farkında olduklarını, ayrıca Türkiye’deki önemli sporcuların bu müsabakada olacağını, katılımın çok yüksek olduğunu ama kendilerinin de bu zorlukları bilerek yaklaşık bir yıldır müsabakaya sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirtti.
Duygusal açıklamalar yapan Milli takım antrenörü, umarım yıllardır özlemini duyduğumuz büyükler kategorisinde bu yıl yapılacak olan Dünya Şampiyonasına ve ülkemizde yapılacak olan Akdeniz Oyunlarına Karaman ilimizden sporcu göndererek ilimize bu gururu yaşatmak istediklerini belirttiler.
Ayrıca Antrenör bu konuda her türlü desteği veren başta Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu, Spor Şube Müdürü Muhammet Uyğun, Türk Telekom Baş Müdürü Mehmet Olcar ve Özel İdare Genel Sekreteri Salih Baldız'a teşekkürlerini ilettiler.
 

Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks: 338 214 08 88
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN