Atletler Emin Adımlarla Koşuyor
Atletler Emin Adımlarla Koşuyor
Atletizm Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve 2. etabı Mersin’de gerçekleştirilen “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” yarışlarında Karaman Gençlik Spor Kulübü Atletizm Takımı küçük erkekler kategorisinde şampiyon oldu.
27.10.2014 17:03:06

Atletizm Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve 2. Kademesi Mersin’de gerçekleştirilen “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” yarışlarında Karaman Gençlik Spor Kulübü Atletizm Takımı küçük erkekler kategorisinde birinci, Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü ilk kez katılmasına rağmen yedinci oldu.

Atletizm Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” 2. Kademesi Mersin Kapız kros parkurunda gerçekleştirildi. Mersin’in yanı sıra Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Adana, Karaman ve Niğde, Aksaray ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden toplam 107 sporcu katıldı.
Karaman Gençlik Spor Kulübü atletizm takımı ve Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü atletizm takımı Milli Takım antrenörleri Murat Yurdadön ve Mevlüt İnanır eşliğinde katıldığı “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” yarışlarında, küçük erkekler kategorisinde gösterdikleri performansla 2. Etap yarışlarını da başarılı bir şekilde geçerek Aksaray’da gerçekleştirilecek olan 3. Kademe yarışlarına gitmeye hak kazandılar.
Yapılan yarışlar sonunda sporculardan Berat Ergil birinci, Mehmet Celil Durmaz ikinci, Yasin Akçakaya dördüncü Mehmet Gül on sekizinci olarak 9 puanla Karaman takımı küçük erkekler kategorisinde şampiyon oldu.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: www.kgrthaber.com - Karaman Haberleri © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
radyo103@hotmail.com   radyo103@hotmail.com Telefon: 338 212 90 90 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. No:28 /KARAMAN